O nás

Web Autovkapse.cz vznikl za účelem poskytnutí lepších služeb v oblasti inzerce automobilů, než na jaké jste zvyklí. Vycházíme z letitých zkušeností v inzertním a obchodním prostředí. Vše je detailně promyšlené ve spolupráci s profesionály v daných oborech. Celek tak utváří jednoduchý, přehledný a funkční web v moderním provedení. Podstatné pro nás při vývoji bylo vyhovět všem potřebám a požadavkům při prodeji i nákupu vozidla. Pro dobrou přehlednost je tento web zaměřen pouze na nová či použitá osobní auta. Autovkapse.cz je dostupný web na všech typech zařízení a je optimalizovaný pro prohlížení na laptopech, tabletech i smartphonech.

Chceme vám nabídnout jednoduchý, přehledný a funkční web, který je vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele.

Vkládání nabídky je snadné. Každý uživatel získá po registraci svůj profil, kde si může přidat logo, profilový obrázek, či odkaz na vlastní web a to zcela zdarma. Výběrem nejdůležitějších parametrů a lokality lze vyhledat vůz přesně podle idálů a preferencí.

Chceme, aby i nezkušený prodejce měl možnost vytvořit naprosto skvělou a úspěšnou prezentaci.

Ve spolupráci s předními prodejci a obchodníky s auty jsme pro vás připravili podstatné a zajímavé články. Jak prodat auto, jak koupit auto, převod auta. V jednotlivých článcích se dozvíte podstatné informace pro samotnou realizaci prodeje nebo koupě vozu. Aktuality o tomto webu a další články naleznete v novinkách na hlavní straně. Pokud máte případně podnět na nějaký konkrétní článek o vozidlech, napište nám.

Chceme, abyste zde byli bez výhrad spokojeni.

Celý web budeme dále vyvíjet, vylepšovat a upravovat dle moderních trendů a funkčních prvků pro potřeby našich uživatelů. V případě, že máte zájem něco na tomto serveru vylepšit, napište nám.

Chceme, aby každý, kdo potřebuje koupit nebo prodat nové či používané auto, posloužil web Autovkapse.cz.

Víme, že nejlepší marketing je doporučení, proto pro nás bylo v prní řadě důležité celkové zpracování a funkčnost nejen po technické stránce. Nyní postupně pracujeme na propagaci a marketingu.

 

partněři

AUTOSOFT

Autor systému evidence
autobazarů pro prodejce
ojetých vozidel.

www.autosoft.cz

TIPCARS

Motoristický inzertní
server s nabídkou autobazarů
i soukromých inzerentů.

www.tipcars.com

TipCars.com - nabídka autobazarů

 
 

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE NA ČÍSLO +420 775 949 084